Justin Bieber ve Selena Gomez Ayrıldılar Bu haber Gerçek ve En son Haber Artık Sevgili Degiller Resmen Ayrıldılar Haber Tarihi 17 Ocak 2013

elif Elif Çetin

Justin Bieber ve Selena Gomez Ayrıldılar Bu haber Gerçek ve En son Haber Artık Sevgili Degiller Resmen Ayrıldılar Haber Tarihi 17 Ocak 2013

 

selenagomezjustinayrildi2013

Selena Gomez Pazar günü 13 ocak 2013 tarihinde Altın Küre Ödülleri için düzenlenen partiye Tekbaşına gitti ve orada kendisine sorulan sorulara cevap verdi.

Bir internet gazetesinin sorularına cevap veren Selena Gomez Sunset Tower binasında düzenlenen Altın Küre ödülleri için düzenlenen partide sorulara cevap verdi.

JB Justin Bieber ile İlişknizin bittigi söyleniyor dogrumu sorusuna Selena Gomez Evet Bitti Cevabını verdi.

Selena Gomez ayrıca Puerto Vallarta Meksikada yaptıkları tatil sırasında çok fazla kavga ettiklerini ve orada kavgalarından sonra oturup konuşup ayrıldıklarını belirtti.

Bu hafta başında Altın Küre için düzenlenen partise Selena Gomez´in aktör Josh Hutcherson ile Flört ettigi söylentileri çıkmıştı.

Artık Selene Gomez ve Justin Bieber Sevgili Degiller bunu resmen Selene Gomez Kendi dilinden itiraf etti ve artık söylenti olmaktan çıktı artık bir kanıtı var herkes bunu net olarak biliyor.
Sizce geri barışırlarmı yoksa Justin Bieber başka bir kızla sevgili olurmu peki sevgili olursa kimle olmasını istersiniz yorumlarınızı bekliyoruz

En yeni en son haberler Tarihi 17 Ocak 2013 Justin Bieber haberleri

18-01-2013 02:07
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Justin-Bieber.tv